O nas

W ciągu 20 lat naszej historii, uzyskaliśmy renomę wiarygodnego i stabilnego partnera
z zakresu wyspecjalizowanej produkcji poligraficznej.

POZNAJ NAS LEPIEJ
ZŁÓŻ ZAPYTANIE
pl

Wybierz język :

Projekt UE

Dofinansowania w ramach realizowanych projektów przez PRESTON sp. z o.o.

 

Preston realizuje aktualnie dwa projekty dofinansowywane przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Unii Europejskiej.

 

Wdrożenie do oferty firmy PRESTON Sp. z o.o. wysokiej jakości opakowań jednostkowych do leków drukowanych na kartonach ekologicznych.

Preston spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie do oferty firmy PRESTON Sp. z o.o. wysokiej jakości opakowań jednostkowych do leków drukowanych na kartonach ekologicznych.”.
Celem realizacji projektu jest dywersyfikacja oferty produktowej i poprawa innowacyjności oraz konkurencyjności, również międzynarodowej firmy Preston Sp. z o.o., poprzez wdrożenie na rynek efektów prac B+R, w postaci innowacyjnych na skalę świata produktów – gamy opakowań z nadrukiem dedykowanych do leków wytwarzanych z papieru makulaturowego.
W wyniku realizacji projektu zostanie rozbudowany obecny zakład produkcyjny i zostanie wdrożony do oferty firmy nowy produkt. Efektem projektu będzie produkcja wysokiej jakości opakowań z nadrukiem do leków z papieru makulaturowego, zawierające powłokę uszlachetniającą, która podnosi jakość powierzchni surowca i parametry odporności opakowania.

Wartość projektu: 17 220 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 6 187 500,00 zł

 

Dotacja na kapitał obrotowy dla Preston sp. z o.o.

Preston sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój pt. „Dotacja na kapitał obrotowy dla Preston sp. z o.o.”.
Celem projektu jest wsparcie przedsiębiorcy w zakresie płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

Pomoc finansowa została udzielona na podstawie programu nr SA.57015 (2020/N). Projekt realizowany jest w okresie 01/07/2020 – 30/09/2020.
W wyniku realizacji projektu Preston sp. z o.o. zachował możliwości zatrudnienia pracowników na wymaganym poziomie (w celu realizacji zleceń dla klientów w określonych terminach) oraz był w stanie dokończyć planowane w tym okresie inwestycje rozwojowe dla przedsiębiorstwa.

Wartość projektu: 214 339,26 zł
Wartość dofinansowania: 214 339,26 zł (100 % dofinansowania)

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

+48 61 84 20 992

sales@preston.pl

Grzegorz Talkowski

Grzegorz Talkowski

New Business Manager

gt@preston.pl

j. polski

j. angielski

j. niemiecki

Stanisław Karoński

Stanisław Karoński

Dział Sprzedaży

sales@preston.pl

j. polski

j. angielski

j. niemiecki

Małgorzata Ławiak

Małgorzata Ławiak

Customer Service Manager

ml@preston.pl

j. polski

j. angielski