O nas

W ciągu 20 lat naszej historii, uzyskaliśmy renomę wiarygodnego i stabilnego partnera
z zakresu wyspecjalizowanej produkcji poligraficznej.

POZNAJ NAS LEPIEJ
ZŁÓŻ ZAPYTANIE
pl

Wybierz język :

ULOTKI FARMACEUTYCZNE

małe formaty - duże formaty - mocno falcowane

Specjalizujemy się w produkcji ulotek składanych do bardzo małych formatów drukowanych na papierach niskogramaturowych. Nasze broszury oraz instrukcje są drukowane według obowiązujących norm i przepisów, a następnie falcowane (składane, łamane).

Dokładamy wszelkich starań, aby ulotki farmaceutyczne (tzw. przylekowe), informacyjne czy instrukcje produktowe były idealnie dopasowane do potrzeb i wymagań Klientów. Nasz Dział Sprzedaży i obsługi Klienta to profesjonalny zespół, który doradzi w doborze odpowiednich rozwiązań i materiałów. W zależności od opakowania, pomożemy w dopasowaniu odpowiedniej gramatury oraz rodzaj papieru (offsetowy, ekologiczny, kredowy), a także rodzaju składania (falcowanie w przypadku niskich gramatur; bigowanie w przypadku grubszych papierów).

Ulotki farmaceutyczne

Bardzo często określane mianem ulotek przylekowych. Stanowią one nieodzowny składnik opakowania z preparatem leczniczym. Ich produkcja obwarowana jest sztywnymi normami zarówno w zakresie przygotowania jak i późniejszej obróbki. Drukowane z reguły w 1 kolorze na papierach
o bardzo niskiej gramaturze (40-60 g/m2) oraz łamane do bardzo małych formatów. Często przekazywane również w formacie otwartym, do pakowania automatycznego na linii produkcyjnej.

Ulotki kosmetyczne

Tak jak w przypadku ulotek farmaceutycznych stanowią one nośnik dodatkowych informacji i produkcie. Drukowane na papierach niskogramaturowych oraz falcowane do małych formatów.

Ulotki do suplementów diety

Ulotki te nie zawsze znajdziecie Państwo w opakowaniu z suplementami diety. Załączane są z reguły w celu umieszczenia w opakowaniu dodatkowych informacji o produkcie jak również treści marketingowych.
Z reguły zawierają dużo mniejszą ilość treści niż ulotki farmaceutyczne stąd też ich mniejszy format. Drukowane są z reguły w pełnej kolorystyce na nieco grubszych papierach offsetowych (70-80 g/m2).

Instrukcje produktowe

To ulotki zawierające opisy, schematy oraz inne informacje mającego pomóc użytkownikowi w korzystaniu z produktu. Często są to instrukcje do produktów medycznych. Posiadają różne formaty oraz drukowane są na różnych typach surowców np. papier offsetowy, papiery ekologiczne
o obniżonej białości oraz papiery kredowe. Mogą być one falcowane lub
w przypadku grubszych surowców bigowane.

Karty informacyjne dla pacjentów

Wraz z rozwojem medycyny oraz preparatów leczniczych coraz częściej w opakowaniu umieszczane są dodatkowe karty informacyjne dla pacjentów. Często są to karty zawierające wyciąg z treści ulotki farmaceutycznej oraz uwzględniające miejsce na wpisanie danych pacjenta, częstotliwość dawkowania oraz zalecenia lekarza. Karty te mają z reguły mały format oraz są drukowane na grubych (250-300 g/m2) papierach offsetowych. Możliwe jest także falcowanie kart informacyjnych o grubości do 150 g/m2 bądź kilkukrotne ich bigowanie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

+48 61 84 20 992

sales@preston.pl

Grzegorz Talkowski

Grzegorz Talkowski

New Business Manager

gt@preston.pl

j. polski

j. angielski

j. niemiecki

Stanisław Karoński

Stanisław Karoński

Dział Sprzedaży

sales@preston.pl

j. polski

j. angielski

j. niemiecki

Małgorzata Ławiak

Małgorzata Ławiak

Customer Service Manager

ml@preston.pl

j. polski

j. angielski