O nas

W ciągu 20 lat naszej historii, uzyskaliśmy renomę wiarygodnego i stabilnego partnera
z zakresu wyspecjalizowanej produkcji poligraficznej.

POZNAJ NAS LEPIEJ
ZŁÓŻ ZAPYTANIE
pl

Wybierz język :

Co nas wyróżnia

Rodzinny charakter Firmy ma pozytywny wpływ na jakość naszej codziennej pracy.  Wartości takie jak uczciwość, odpowiedzialność oraz szacunek dla innych to najważniejsze z nich. Są one na trwałe wpisane w kulturę naszej organizacji i dbamy o to, by nie stały się tylko pustymi sloganami. 

Preston Packaging jest postrzegany przez naszych Klientów, Kooperantów oraz Pracowników jako Firma, na której można polegać. My ze swojej strony możemy zagwarantować, że codziennie dążymy do tego, aby tak właśnie było.

Ludzie

Tworzymy zespół specjalistów, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość usług i produktów.

Savoir vivre w biznesie

Dla nas zasady są proste – uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność. Dzięki nim tworzymy standardy, które przekładają się na dobre relacje biznesowe z klientami.

Sprawdzona receptura

Produkujemy opakowania, ulotki farmaceutyczne oraz instrukcje produktowe wyłącznie dla branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Działamy według norm, które gwarantują ich najwyższą jakość.

Ciągły rozwój

Najważniejszym elementem naszej strategii są inwestycje – w sprzęt, infrastrukturę oraz w ludzi. Aktywnie uczestniczymy w branżowych wydarzeniach i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Jesteśmy ambitni i stawiamy na rozwój.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

+48 61 84 20 992

sales@preston.pl

Grzegorz Talkowski

Grzegorz Talkowski

New Business Manager

gt@preston.pl

j. polski

j. angielski

j. niemiecki

Stanisław Karoński

Stanisław Karoński

Dział Sprzedaży

sales@preston.pl

j. polski

j. angielski

j. niemiecki

Małgorzata Ławiak

Małgorzata Ławiak

Customer Service Manager

ml@preston.pl

j. polski

j. angielski