O nas

W ciągu 20 lat naszej historii, uzyskaliśmy renomę wiarygodnego i stabilnego partnera
z zakresu wyspecjalizowanej produkcji poligraficznej.

POZNAJ NAS LEPIEJ
ZŁÓŻ ZAPYTANIE
pl

Wybierz język :

Opakowania do testów i szczepionek COVID-19

Wraz z rozwojem bardzo dynamicznej sytuacji na świecie związanej z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, cała gospodarka, a w tym branża farmaceutyczna musiała ulec wielu zmianom. W trosce o chorych i zagrożonych zachorowaniem oraz stając na wysokości zadania, przedsiębiorstwa z całego świata zaczęły prężnie pracować nad produkcją zarówno testów, jak i szczepionek na COVID-19.

Opakowania dla testów COVID-19

Na rynku dostępnych jest kilka wersji testu na COVID-19. Niezależnie od tego, czy test przeznaczony jest do samokontroli, czy do użytku profesjonalnego, każdy egzemplarz musi być odpowiednio zabezpieczony, a także właściwie przechowywany. Ważne jest również odpowiednie przygotowanie opakowania wraz z niezbędnymi informacjami w ulotkach, dotyczących jego specyficznych właściwości i użytkowania, Nasze dotychczasowe realizacje dotyczące tego produktu zostały więc zweryfikowane nie tylko pod względem wizerunkowym – staraliśmy się również zbadać wymogi rynkowe dotyczące tego produktu, by móc jak najlepiej doradzać naszym klientom w zakresie produkcji opakowań i ulotek dla testów COVID-19.

Opakowania do testów i szczepionek COVID

Szczepionki na COVID-19 – jakie opakowania będą potrzebne?

Finalne fazy testów dobiegają końca, a szczepionki zaczynają być powoli dostępne w niektórych krajach. Wiemy już, że niezwykle rygorystyczne warunki dotyczące ich przechowywania (w przypadku szczepionek od PFIZER mówi się nawet o -70 stopniach Celsjusza) będą z pewnością miały wpływ na wybór odpowiednich opakowań jednostkowych zabezpieczających je w trakcie transportu i magazynowania. Biorąc to pod uwagę, jesteśmy gotowi sprostać tym wyzwaniom – analizowaliśmy już najbardziej optymalne rozwiązania, które będziemy mogli zaproponować naszym klientom w tym zakresie.

Preston Packaging stawia czoła koronawirusowi

Jako firma z ponad 20-letnim doświadczeniem, współpracująca z klientami z całej Unii Europejskiej, stawialiśmy sobie zawsze jako cel dostarczać najlepszej jakości rozwiązania. Epidemia SARS-CoV-2, choć zaskoczyła nas wszystkich, stawia przed nami szczególne wyzwania. Produkcyjne, ale również w zakresie kierowania przedsiębiorstwem. Staramy się być jednak przygotowani zarówno w zakresie produkcji, by sprostać wymaganiom jakie stawia przed nami rynek opakowań w dobie COVID-19, ale dbając przy tym o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników. Całkiem nieskromnie możemy jednak przyznać – stawiamy czoła koronawirusowi i póki co dajemy sobie z nim radę.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

+48 61 84 20 992

sales@preston.pl

Małgorzata Ławiak

Małgorzata Ławiak

Dział Sprzedaży

ml[-at-]preston.pl

j. polski

j. angielski

Ewa Marcinkowska

Ewa Marcinkowska

Dział Sprzedaży

em[-at-]preston.pl

j. polski

j. angielski

j. niemiecki

Agnieszka Sierpowska

Agnieszka Sierpowska

Dział Sprzedaży

as[-at-]preston.pl

j. polski

j. angielski