Preston Packaging

O nas

W ciągu 17 lat naszej historii, uzyskaliśmy renomę wiarygodnego i stabilnego partnera
z zakresu wyspecjalizowanej produkcji poligraficznej.

POZNAJ NAS LEPIEJ
ZŁÓŻ ZAPYTANIE
pl

Wybierz język :

Członkostwo w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej (AHK Polska)

Mamy przyjemność poinformować, że od 1.01.2017 nasza firma stała się członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK Polska). AHK Polska jest izbą bilateralną, z ponad 20-letnia tradycją, zrzeszającą największą ilość firm członkowskich na terenie RP. AHK reprezentuje w interesy ponad 1000 firm członkowskich.

Nasza członkostwo w Izbie ma dla nas dwa podstawowe wymiary. Z jednej strony będąc członkiem Izby nasi przedstawiciele będą obecni na szkoleniach, konferencjach oraz eventach organizowanych przez Izbę. Jest do dla nas bardzo istotne z punktu widzenia budowania relacji biznesowych z firmami członkowskimi z krajów niemieckojęzycznych, jak i oczywiście z Polski.

Z drugiej strony członkostwo w Izbie jest istotnym elementem w budowaniu naszego wizerunku na rynkach eksportowych jakimi są Niemcy i Austria. Jesteśmy przekonani, że będąc członkiem Izby, jesteśmy postrzegani, w oczach naszych obecnych i potencjalnych partnerów biznesowych, jako firma solidna i godna zaufania.

Skontaktuj się z nami

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas – odezwiemy się!

* Pola obowiązkowe

[recaptcha id:prestoCaptcha class:prestocaptcha]
Małgorzata Ławiak

Małgorzata Ławiak

Dział Sprzedaży

ml@preston.pl

j. polski

Stanisław Karoński

Stanisław Karoński

Dział Sprzedaży

sk@preston.pl

j. angielski

j. niemiecki

j. rosyjski

Ewa Marcinkowska

Ewa Marcinkowska

Dział Sprzedaży

em@preston.pl

j. angielski

j. niemiecki


Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /www/preston.pl/ptp/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/lib/dqml2tree.php on line 475