O nas

W ciągu 17 lat naszej historii, uzyskaliśmy renomę wiarygodnego i stabilnego partnera
z zakresu wyspecjalizowanej produkcji poligraficznej.

POZNAJ NAS LEPIEJ
ZŁÓŻ ZAPYTANIE
pl

Wybierz język :

10 Międzynarodowy Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego

W dniach 13-15 listopada 2018 nasza firma miała zaszczyt brać aktywny udział w 10 Międzynarodowym Kongresie Świata Przemysłu Farmaceutycznego, który odbył się w Serocku. Wydarzenie to jest coroczną okazją do spotkania się ze specjalistami z branży farmaceutycznej, udziału w seminariach eksperckich oraz dyskusji na tematy branżowe. Nasza firma była jednymi z wystawców ale także prelegentami.

Nasze stoisko przykuwało wzrok uczestników wydarzenia i było miejscem wielu interesujących a zarazem rozwijających rozmów biznesowych. Podczas Kongresu mieliśmy okazję dzielić się wiedzą – nasza prelekcja pt. „3 procesy – 1 projekt” cieszyła się popularnością i zgromadziła licznych zainteresowanych. W prezentacji przedstawiliśmy nasze możliwości w obszarze serializacji – całkowity, kompleksowy outsourcing procesu składający się z produkcji materiałów opakowaniowych, pakowania, przepakowywania i serializacji oraz zarządzania całym procesem. Zaprezentowaliśmy korzyści systemowego podejścia do procesu, które są cenne i praktyczne dla naszych Klientów. Serializacja realizowana przez naszą firmę dotyczy nie tylko rynku farmaceutyków, lecz także branży kosmetycznej. Prelekcja była okazją do ożywionych dyskusji i wymiany poglądów ze specjalistami. Wzbogaciliśmy się o nową wiedzę, którą będziemy mogli stosować w praktyce naszej firmy.
Z Kongresu wracamy bogatsi nie tylko o „know-how” i doświadczenia, ale także z nowymi pomysłami i motywacją do rozwoju. To był bardzo owocny czas dla naszej firmy.
Oczekujemy na Kongres w przyszłym roku!

Skontaktuj się z nami

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas – odezwiemy się!

* Pola obowiązkowe

Małgorzata Ławiak

Małgorzata Ławiak

Dział Sprzedaży

ml[-at-]preston.pl

j. polski

Stanisław Karoński

Stanisław Karoński

Dział Sprzedaży

sk[-at-]preston.pl

j. angielski

j. niemiecki

j. rosyjski

Ewa Marcinkowska

Ewa Marcinkowska

Dział Sprzedaży

em[-at-]preston.pl

j. angielski

j. niemiecki