Preston Packaging

O nas

W ciągu 17 lat naszej historii, uzyskaliśmy renomę wiarygodnego i stabilnego partnera
z zakresu wyspecjalizowanej produkcji poligraficznej.

POZNAJ NAS LEPIEJ
ZŁÓŻ ZAPYTANIE
pl

Wybierz język :

Kariera

Dynamiczny rozwój firmy i jej otwartość na nowe wyzwania sprawiają, że Preston Packaging to doskonałe miejsce rozwoju kariery zawodowej.

Tworzymy jakość w pracy, podchodzimy do niej z pasją
i zaangażowaniem, lubimy wyzwania. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje.

Dołącz do nas, jeśli jesteś...

  • Ambitny
  • Kreatywny
  • Silnie
    zmotywowany
  • Dobrze
    zorganizowany

Zastępca Kierownika Produkcji

Dąbrowa k. Poznania

W związku z dynamicznym rozwojem drukarnia Preston poszukuje osoby na stanowisko: Zastępca Kierownika Produkcji

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży poligraficznej
  • Wiedza z zakresu technologii poligraficznej
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów produkcyjnych
  • Wysoka świadomość w zakresie utrzymania najwyższej oraz powtarzalnej jakości
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu.
  • Umiejętność słuchania i weryfikacji potrzeb pracowników
  • Umiejętność zrozumiałego przekazywania pracownikom ustalonych celów, zadań oraz obowiązujących instrukcji i procedur.
  • Obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office

Obowiązki:

  • Nadzorowanie przebiegu procesu produkcyjnego
  • Nadzór nad jakością
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Zarządzanie oraz organizacja pracy zespołu pracowników
  • Poprawianie wydajności produkcji
  • Odpowiedzialność za utrzymanie maszyn i urządzeń w stanie gotowości technicznej
  • Znajomość i przestrzeganie obowiązujących regulaminów, instrukcji oraz procedur
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej
  • Praca w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w młodym zespole
  • Stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę pracy

Specjalista Działu Sprzedaży

Dąbrowa k. Poznania

Preston Sp. z o.o., dynamicznie rozwijająca się firma produkująca opakowania dla branży farmaceutycznej, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista Działu Sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (weryfikacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • determinacja i samodzielność w działaniu
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B
  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z pozyskanymi klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • nadzór nad realizowanymi projektami
  • monitorowanie rynku oraz raportowanie działań sprzedażowych
  • budowanie marki i dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:

  • miłą atmosferę pracy
  • pracę w młodym zespole
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • dynamiczne środowisko i twórczą atmosferę pracy
  • kontakt z klientem obcojęzycznym
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość wyjazdów zagranicznych

Specjalista Działu Obsługi Klienta

Preston Sp. z o.o., dynamicznie rozwijająca się firma produkująca opakowania dla branży farmaceutycznej, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista Działu Obsługi Klienta

Wymagania:

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa klienta
  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami

Oferujemy:

  • miłą atmosferę pracy pracę w młodym zespole

Skontaktuj się z nami

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas – odezwiemy się!

* Pola obowiązkowe

Stanisław Karoński

Dział Sprzedaży

sk@preston.pl

j. angielski

j. niemiecki

j. rosyjski

Ewa Marcinkowska

em@preston.pl

Natalia Grześkowiak

Dział Obsługi Klienta

ng@preston.pl

Justyna Michalak

jm@preston.pl

j. włoski