Preston Packaging

O nas

W ciągu 17 lat naszej historii, uzyskaliśmy renomę wiarygodnego i stabilnego partnera
z zakresu wyspecjalizowanej produkcji poligraficznej.

POZNAJ NAS LEPIEJ
ZŁÓŻ ZAPYTANIE
pl

Wybierz język :

Kariera

Dynamiczny rozwój firmy i jej otwartość na nowe wyzwania sprawiają, że Preston Packaging to doskonałe miejsce rozwoju kariery zawodowej.

Tworzymy jakość w pracy, podchodzimy do niej z pasją
i zaangażowaniem, lubimy wyzwania. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje.

Dołącz do nas, jeśli jesteś...

  • Ambitny
  • Kreatywny
  • Silnie
    zmotywowany
  • Dobrze
    zorganizowany

PRACOWNIK MAGAZYNU

Pracownik Introligatorni

Poznań-Dąbrowa

Drukarnia Preston z Poznania zajmująca się od ponad 15 lat produkcją poligraficzną, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Introligatorni.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • roczne doświadczenie w pracy w drukarni / introligatorni
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy i terminowość
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • bieżące wykonywanie prac produkcyjnych
  • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn
  • dbałość o terminowe i planowe wykonywanie prac

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilność zatrudnienia
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość pokrycia kosztów dojazdu bądź zorganizowany przejazd

Młodszy specjalista działu sprzedaży i obsługi klienta

Poznań

KRAJACZ

Skontaktuj się z nami

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas – odezwiemy się!

* Pola obowiązkowe

Stanisław Karoński

Dział Sprzedaży

sk@preston.pl

j. angielski

j. niemiecki

j. rosyjski

Ewa Marcinkowska

em@preston.pl

Natalia Grześkowiak

Dział Obsługi Klienta

ng@preston.pl

Justyna Michalak

jm@preston.pl

j. włoski